Konsultacje nauczycieli DLA RODZICÓW

 

Plan konsultacji nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku

w roku szkolnym 2017/2018 – aktualizacja 09.04.2018r.

 

 

Lp.

Nauczyciel Dzień tygodnia lekcja sala

Uwagi

1.  D. Salmanowicz Wtorek 5 p.naucz.  

 

 

 

Na konsultacje proszę się umawiać po telefonicznym potwierdzeniu z wybranym nauczycielem

 

 

Telefon do szkoły

 

(94) 37 431 22

2.  J. Daniłowicz czwartek 5 p.naucz.
3.  A. Palusińska Piątek 3 p.naucz.
4.  J. Karczewska Czwartek 5 p.naucz.
5.  K.Bohdziewicz poniedziałek 8 p.naucz.
6.  A.Zdunek Wtorek 1 p.naucz.
7.  M.Bogdan-Lech Poniedziałek 2 p.naucz.
8.  U.Ogar Wtorek 6 p.naucz.
9.  E.Chrustowska-Pawluś Poniedziałek 3 p.naucz.
10.  M.Kobyłecka Wtorek 5 p.naucz.
11.  W.Arendacz Wtorek 2 p.naucz.
12.  B.Kubów Poniedziałek 5 p.naucz.
13.  A.Królikowska ————- ——– p.naucz.
14.  A.Bobrycka Piątek 6 p.naucz.
15.  E.Pawenta Wtorek 4 p.naucz.
16.  J.Ikert Czwartek 2 p.naucz.
17.  M.Rosińska Czwartek 5 p.naucz.
18.  E.Dyl Poniedziałek 7 p.naucz.
19.  J.Kapica Piątek

 

4 p.naucz.
20.  J.Kozłowska Poniedziałek 1 p.naucz.
21.  P.Krygier Czwartek 4 p.naucz.
22.  E.Kuźmyk Czwartek 4 p.naucz.
23.  M.Onyszko-Gontarek Piątek 4 p.naucz.
24.  P.Cielas Wtorek 4 p.naucz.
25.  M.Kosicki Środa 3 p.naucz.wf
26.  T.Datta Środa 5 p.naucz.wf
27.  J.Szabłowska-Biernacka Wtorek 5 p.naucz.wf
28.  A.Sojka Czwartek 7 p.naucz.wf
29.  A.Guzik Wtorek 4 p.naucz.wf
30.  P.Firaza Czwartek 4 p.naucz.wf
31.  G.Zagierski Poniedziałek 2 p.naucz.wf
32.  J.Aniołowski poniedziałek 3 p.naucz.
33.  I.Suchocka Poniedziałek 2 p.naucz.
34.  D.Drożyńska Czwartek 6 p.naucz.
35.  M.Rzemieniecki Wtorek 2 p.naucz.
36.  K.Chmurska Wtorek 5 p.naucz.
37.  K.Blinkiewicz Piątek 5 p.naucz.
38.  Marek Tarabasz Czwartek 7 p.naucz.
39.  M.Mikosza Wtorek 9 p.naucz.
40.  M.Słodzińska Poniedziałek 2 p.naucz.
41.  K.Kruczyński Czwartek 4 p.naucz.
42.  D.Szmigiera-Szarek Czwartek 6 p.naucz.
43.  J.Racisz-Czapla Środa 5 p.naucz.
44.  J.Hadała Piątek 7 p.naucz.
45.  I.Stefaniak Środa 6 p.naucz.
46.  I.Baryło piątek 1 p.naucz.
47.  Mariola Tarabasz Wtorek 3 p.naucz.
48.  M.Bogorodź-Pióro Środa 8 p.naucz.
49.  J.Kuczyński Czwartek 5 p.naucz.
50.  M.Bocis Środa 5 p.naucz.
51.  M.Kojtych Piątek 7 p.naucz.  
52.  P.Okuniewicz Środa 4 p.naucz.
53.  E.Piątek Czwartek 3 p.naucz.
54.  M.Stefańska Czwartek 6 p.naucz.
55.  D.Radułow Środa 6 p.naucz.
56.  A.Salwa Środa 4 p.naucz.
57.  A.Chmura Czwartek 8 p.naucz.
58.  N.Warzyńska Poniedziałek 8 p.naucz.
59.  A.Ziomek Piątek 6 p.naucz.
60.  o.P.Burda Wtorek 1 p.naucz.
61.  o.W.Zyskowski Czwartek 7 p.naucz.