Konsultacje nauczycieli DLA RODZICÓW

Plan konsultacji nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku

w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nauczyciel Dzień tygodnia lekcja sala

Uwagi

1.  R.Samborska Codziennie Godz.9-15 Gabinet 22  

 

 

 

 

 

Na konsultacje proszę się umawiać po telefonicznym potwierdzeniu z wybranym nauczycielem

 

 

Telefon do szkoły

 

(94) 37 431 22

2.  M.Szymańska Codziennie Godz.9-15 Gabinet 46
3.  D. Salmanowicz Środa 4 p.naucz.
4.  J. Daniłowicz czwartek 4 p.naucz.
5.  A. Palusińska Czwartek 5 p.naucz.
6.  J. Karczewska Środa 3 p.naucz.
7.  K.Bohdziewicz wtorek 8 p.naucz.
8.  A.Gemza Wtorek 4 p.naucz.
9.  M.Bogdan-Lech Poniedziałek 4 p.naucz.
10.  S.Kozakiewicz Piątek 8 p.naucz.
11.  E.Chrustowska-Pawluś Czwartek 2 p.naucz.
12.  M.Szymikowska Poniedziałek 6 p.naucz.
13.  W.Arendacz Czwartek 4 p.naucz.
14.  B.Kubów Wtorek 4 p.naucz.
15.  A.Królikowska ————- ——– p.naucz.
16.  P.Adamczyk Wtorek 7 p.naucz.
17.  E.Pawenta Czwartek 2 p.naucz.
18.  J.Ikert Wtorek 4 p.naucz.
19.  M.Rosińska Środa 6 p.naucz.
20.  E.Dyl Piątek 2 p.naucz.
21.  J.Kapica Środa 7 p.naucz.
22.  J.Kozłowska Poniedziałek 1-2 p.naucz.
23.  K.Kowalczyk Środa 6 p.naucz.
24.  E.Kuźmyk Środa 7 p.naucz.
25.  M.Onyszko-Gontarek Piątek 2 p.naucz.
26.  P.Cielas Środa 5 p.naucz.
27.  M.Kosicki Wtorek 2 p.naucz.wf
28.  T.Datta Poniedziałek 4 p.naucz.wf
29.  J.Szabłowska-Biernacka Piątek 3 p.naucz.wf
30.  A.Sojka Czwartek 2 p.naucz.wf
31.  A.Guzik Środa 3 p.naucz.wf
32.  P.Firaza Piątek 6 p.naucz.wf
33.  J.Aniołowski poniedziałek 3 p.naucz.
34.  I.Suchocka Wtork 5 p.naucz.
35.  D.Drożyńska Środa 4 p.naucz.
36.  M.Rzemieniecki Wtorek 3 p.naucz.
37.  O.Piechocka-Turska Środa 2 p.naucz.
38.  K.Blinkiewicz Piątek 5 p.naucz.
39.  Marek Tarabasz Wtorek 2 p.naucz.
40.  M.Mikosza Wtorek 9 p.naucz.
41.  M.Słodzińska Poniedziałek 2 p.naucz.
42.  K.Kruczyński Czwartek 5 p.naucz.
43.  D.Szmigiera-Szarek Środa 6 p.naucz.
44.  J.Racisz-Czapla Środa 6 p.naucz.
45.  M.Sobecki Wtorek 6 p.naucz.
46.  I.Stefaniak Środa 5 p.naucz.
47.  I.Baryło piątek 5 p.naucz.
48.  Mariola Tarabasz Wtorek 4 p.naucz.
49.  M.Bogorodź-Pióro Wtorek 5 p.naucz.
50.  J.Kuczyński Czwartek 6 p.naucz.
51.  M.Bocis Środa 7 p.naucz.
52.  M.Kojtych Piątek 6 p.naucz.  
53.  P.Okuniewicz Środa 2 p.naucz.
54.  E.Piątek Środa 4 p.naucz.
55.  M.Stefańska Wtorek 4 p.naucz.
56.  D.Radułow Środa 6 p.naucz.
57.  A.Salwa Środa 4 p.naucz.
58.  A.Chmura Czwartek 9 p.naucz.
59.  N.Warzyńska Poniedziałek 5 p.naucz.
60.  A.Ziomek Czwartek 3 p.naucz.
61.  E.Pomagier Poniedziałek 3 p.naucz.
62.  o.W.Zyskowski Czwartek 8 p.naucz.
63.  M.Sawastian Środa 6 p.naucz.
64.  P.Ochocka Piątek 5 p.naucz.