Pierwszy dzień wiosny to nie tylko symboliczne pożegnanie zimy i rozpoczęcie nowej pory roku. 21 marca obchodzony jest również dzień wagarowicza. Wiedzą o tym wszyscy uczniowie, którzy tego dnia zamiast do szkoły udają się na wagary.Co ciekawe, słowo „wagary” pochodzi z łaciny i oznacza „błąkać się” i można zaryzykować stwierdzenie, że wagary w ten jeden dzień są tolerowane przez nauczycieli. W Ekonomie jednak postanowiliśmy sami zorganizować wypad „na wagary do szkoły”. W tym celu Samorząd Uczniowski umilił naszym uczniom „błąkanie się po szkole” salami tematycznymi a nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali imprezę towarzyszącą dla sportowców i kibiców. Koszykarze rozegrali kilka kwart solidnego meczu koszykówki a wygrała 95 – 87 ekipa w składzie: 🏆Konrad Sztuba, Olek Szweda, Michał Tyluś, Tymek Pestka, Adrian Sobolewski, Hubert Karniewicz, Bartek Balcerzak, Adam Kaczmarczyk, Piotr Iciek, Dominik Podgwizd, Mateusz Piotrowicz. W ramach rewanżu za turniej mikołajkowy rozegrano mecz piłki siatkowej pomiędzy „pierwszakami” a resztą szkoły. Oczywiście jak przystało na profesjonalistów spotkanie było rozgrywane do 3 wygranych setów. Mecz był bardzo widowiskowy a o wyłonieniu zwycięzcy musiał zadecydować tie break. Tym razem „pierwszaki” polegli a zwycięski team stworzyli: 🏆Patryk Wołosewicz, Szymon Kiszko, Bartek Makaryk, Kuba Majkowski, Filip Grzyb, Filip Szulc i Bartek Ładyński. Gratulujemy wszystkim wagarowiczom 😊 i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zobacz » Skomentuj » Zostaw Reakcję