Wrażenia z turnieju piłki ręcznej? Czapki z głów panowie 💪👏Niesamowite emocje. To jest to czego nam trzeba 🏆. Ale po kolei 😊

Zawody piłki ręcznej rozgrywano z podziałem na dwie grupy, z których do półfinału przechodziły po dwie ekipy. I tak z grupy A do dalszych rozgrywek zakwalifikowały się ekipy: ZST i LO. Drużyna ZS Nr 2 po przegranych spotkaniach zakończyła rozgrywki. Nieco łatwiej było w grupie B gdzie były tylko dwie ekipy i obie na starcie miały zapewniony awans do półfinału. Ale taki był układ tabeli i nie znaczy to, że było łatwo. Rywalizacja między ZS Nr 6 a naszą szkołą stała na wysokim poziomie i była bardzo zacięta a o zajęciu 1m w grupie musiała zadecydować dogrywka ponieważ w regulaminowym czasie gry padł remis. Z tego starcia weszliśmy do półfinału z 2 miejsca i w „nagrodę” musieliśmy zmierzyć się z drużyną, która zajęła 1m w grupie A, czyli ZST. Natomiast nasi rywale spotkali się z LO i wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Po pierwszym dniu rozgrywek, nasz duet trenerski (połączenie ambicji z doświadczeniem 😊) wyciągnął solidne wnioski i przygotował swój zespół do walki o złoto. Tak więc w półfinale ZS Nr 1 pokonał ZS T i ponownie musiał zmierzyć się z ZS Nr 6. Ostra walka na parkiecie i na widowni do ostatniego gwizdka była prawdziwą ucztą dla sympatyków „szczypiorniaka”. W końcówce spotkania nasza „ŻYLETA” dolała oliwy do „OGNIA” a chłopaki dorzucili 2 brameczki (12 – 10) i …. mamy ZŁOTO 💪🏆 A nasz bramkarz Daniel Szcześniak został najlepszym zawodnikiem turnieju👏👏👏. Tak się pisze historię 😊. Panowie jeszcze raz czapki z głów 👍👍👍.
Gratulujemy zawodnikom i trenerom oraz życzymy sukcesów podczas dalszych rozgrywek.

Trenerzy: Paweł Firaza i Krzysztof Leśniewski

Skład drużyny: Aniołowski Szymon, Birosz Hubert, Bugaj Sebastian, Chytry Maciej, Duda Krzysztof, Dywizjusz Adam, Krysiak Kuba, Pankanin Hubert, Pietrzak Szymon, Pogwizd Dominik, Szcześniak Daniel, Tyluś Michał, Wojciech Wydmuch

Zobacz » Skomentuj » Zostaw Reakcję