Przez dwa dni w naszej hali sportowej przy pełnych trybunach 7 ekip rywalizowało o miano najlepszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców. Emocji było co nie miara zaś tegoroczny poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. A wszystko to za sprawą dobrze przygotowanych zawodników, którzy nie szczędzili sił i umiejętności, by pokonać swoich rywali tworząc przy tym fascynujące widowisko. Przysłowiową kropkę nad „i” postawili nasi wspaniali kibice 💪💪💪, którzy równie dobrze bawili się na trybunach dopingując wszystkich zawodników. Szkoły biorące udział: LO, ZS Nr 2, ZST, ZS Nr 6, LO Biały Bór im. T.Szewczenki, STO i ZS Nr 1!

Najwięcej emocji wywołały spotkania pomiędzy ZST i ZS Nr 1. Te dwie najlepsze ekipy spotkały się na parkiecie dwukrotnie: najpierw w eliminacjach a potem w finale o 1 miejsce!

I tak pół żartem pół serio „ogłaszamy remis”, ponieważ raz my byliśmy górą 2-1 a raz ZST 2-1 😊😊😊Chyba potrzebny będzie jakiś rewanż!

Nagrody indywidualne:
– Najlepszy Libero turnieju – Patryk Wołosewicz vel Bażant – ZS Nr 1
– Najlepszy atakujący turnieju – Michał Tyluś vel Dzidek – ZS Nr 1
– MVP turnieju – Filip Polanowski – ZST

Klasyfikacja końcowa:
1m – ZST
2m – ZS Nr 1
3m – LO Szczecinek
4m – ZS Nr 6
5m – STO
6m – LO Biały Bór
7m – ZS Nr 2

Gratulujemy ZST pierwszego miejsca i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach 💪