W maju uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego „Gigathon” i… spisali się wzorowo na 6+. Miło nam poinformować, że Maja Urbanowicz, Nadia Zielonka, Michał Bodnar, Kacper Klepczarek, Kacper Szczpaniak, Marcin Żuprański (1 TP), Zuzanna Miazga, Max Gapa, Patryk Myśliński (2 TP), Bartosz Smoliński (3 TP) zakwalifikowali się do II etapu konkursu, który odbędzie się we wrześniu br. W tegorocznej rywalizacji w etapie I wzięło udział aż 20.702 uczestników!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy mocno kciuki za Wasze dalsze sukcesy. Bartoszowi Smolińskiemu dodatkowo życzymy powodzenia podczas zbliżających się egzaminów zawodowych.

Warto wspomnieć, że w klasyfikacji szkół Gigathon School Challenge, uplasowaliśmy się na 87 miejscu w Polsce (po 1 etapie).

Koordynator konkursu
Marcin Piepik

Zobacz » Skomentuj » Zostaw Reakcję